Návštěvní kniha

Zde je místo pro vaše dotazy či připomínky

 [comment-guestbook]

22 komentářů u „Návštěvní kniha

 1. dobrý den,zajímal by mě ceník povolenek na heřmanický rybník pro rok 2015 a kde je možné si ji koupit.

 2. Dobrý den. Po zkušenostech z loňského roku si dovoluji zveřejnit svých pár připomínek. Loňský zákaz vyvážení jsme přijali velice neradi, protože jsme si zakoupili povolenku hlavně kvůli chytání sumců a i přes zákaz se nám pár sumců podařilo chytit. Samozřejmě, že vítám letošní dodatek na vyvážení, ale na druhé straně to s ukončením vyvážení už v šestnáct hodin mohl vymysled jen člověk mdlého rozumu, nebo v delíriu. Normální člověk pracuje a dostane se k vodě nejdříve v podvečer a to nemluvím, že při letních vedrech nástražní rybky do večera nevydrží ani s dýchacím přístrojem. To jste hospodáři, když vám budou viset na háčku zdechliny. Připomínky mám rovněž k neprofesionálnímu chování místní rybařské stráže. Slušný rybář si musí odplivnout. Je mi 58let a chytám uř od sedmi let, vedu už dvacet let mládež, jsem rybařskou stráží, ale toto je moc i na mne. Doufám, že se majitel nad mými řádky minimálně zamyslí a slušný rybář připojí.

   • Dobrý den. Mám několik případů a samozřejmě i svědků. Rybařská stráž se postaví na hlavní cestu a gestikulací přivolává rybáře k sobě. Porušuji rybářský řád když uposlechnu a půjdu tam, nebo budu muset stáhnout všechny udice (200m). Na přístupech v mělčinách leží často mrtvé ryby po tření, ani při kontrole na posedu jim to nevadí. Kontrolují se jen snadno přístupné posedy a slušné rybáře, aby nebyl problém. Já jsem byl kontrolován v loňském roce 6x. Po upozornění na přetrvající noční hluk na posedu kde jela elektrocentrála, nic, obtěžující svícení, nic. To už nekomentuji slušnost, která začína obyčejným pozdravením. Neháži všechny do jednoho pytle, vážím si všech kdo něco pro rybáře dělají (dobrovolně), ale po loňských událostech s nočními obtěžováním rybářu si bezpečně nepřipadám. Děkuji za prověření a poučení RS.

 3. V první řadĕ si myslím ,že pan Raška tady tyto připomínky nečte načež aby na nĕ odpovídal.Co se týče vyvážky do 16 hod.tak to opravdu vymyslel nĕkdo z kterého inteligence výslovnĕ rezonuje. Na jednoho jsem si vzpomnĕl ale radši nejmenuji.Lidi kteří pracují si tím pádem nevyvezou a když ano tak s hrozbou odebrání ryb.lístku.

 4. Jestli to čte netuším,ale odpovědět vč. emailů pokud ano,tak jen to co se mu hodí.Jedinec,dle místních zdrojů mu dal něco do kapsy a tím si dělá co se mu zlíbí a to že jsou i další příživníci nemá potuchy nevyjímaje těch,co mají taková jednání postihovat.Loďka na elektropohon jezdí i za tmy a má takové intervaly vyjížděk,že by se muselo chytat chyť a pusť aby to mohlo být odpovídající,ale takoví jakobyrybáři tam nebudou.Úlovky-stále se chválí nebo že to bylo všude stejné špatné.Zajímavé,že z těch co znám mají poslední léta jen od 2 kusů nepatrně výše a sedí tam hodiny a dny.Tomu že počet rybářů ho vůbec nezajímá se věřit dá.Za mastný nájem posedů se opeří i po odečtu pronájmu,pěknou rybu z Lesníku prodá a čudle dá do Heřmaňáku.
  Rybářská stráž by měla mít psychologické vyšetření – na krajské vodě kdysi jich takto dost ubylo.Především by měla dodržovat RŘ a dále nepronájímat posed vč. dalších výhod.
  Takto evidovaný nájemce rybníka je sice hlava,ale krk který to ovládá je zcela někdo jiný a ten je rád,že se o to někdo jiný stará byť s upadajícím výsledkem.

 5. Dobrý den,
  Neuvažuje se přístup a parkování na posedy č.1 až 4. neuzavřít valem na pozemek p.č. 463/3 v k.ú. Heřmanice, ale třeba uzamykatelnou závorou?
  Časté skládky jsou vždy u hlavní cesty, nikoliv při vjezdu na parkovací místa.

 6. Ztracená dámská bunda
  Dobrý den v sobotu 21.9. jsem po cestě na rybníku Heřmanice ztratila tmavě modrou dámskou bundu s bilymi a svetle modrymi vzory. Kdyby se nasla prosim o info byla moje oblibena. Dekuji a Petruv zdar!

 7. Dobrý den, nevíte kdo prodá posed na Heřmanickém rybníku ?

  Kamarád má zájem o koupi. Karel Němec tel. 775120004

 8. Dobrý den. Máme nějaké informace ohledně masivního úhynu ryb v Heřmanickém rybníku? Co jí způsobilo, jaký dopad má tento nevídaný úhyn co do rozsahu na celkovou populaci ryb v Heřmanickém rybníku ?
  Jaký výhled je na rok 2020?
  Děkuji Michal

  • Být tebou tak se neptám nebo budeš určitě označen za vyvrhela společnosti a buřiče. Zde se odpovědi nedočkáme ale max se možnost diskuze odstraní no jo no zde platí drž hubu a krok .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *